.

.

Бернат Меки Бебе Предиво

Бернат Меки Бебе Предиво

DEN 285.12

Количината на стоката
Това е достапна

Бернат Меки Бебе Е класично бебешко предиво со мала тежина, совршено за плетена и капчиња облека за бебиња, додатоци и домашен декор. Достапно во низа традиционални бебешки нијанси, вклучувајќи цврсти материи и омбре. Бернат Бебешките Предива Се оеко-текс сертифицирани и се тестираат за над 300 штетни материи и докажано се безбедни за чувствителната кожа на вашето бебе. Погодно машина за перење и сушење за лесна нега. 100% акрилик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата