.

.

Запечатена Моќност Главен Сет На Лежишта

Запечатена Моќност Главен Сет На Лежишта

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Запечатените моќни гроздобер компоненти обезбедуваат покриеност за апликации постари од 35 години, враќајќи ги класиците со како нови перформанси. Водечките материјали, изо И QS сертифицираното производство обезбедува перформанси и долговечност за скапоцени обновувања на моторот. Поставата од бронзена легура поддржана од челик со преголема плоча. Популарен за отпорност на замор и сила-обезбедува усогласеност потребна за постари апликации. Најсовремено производство. Строги толеранции. Ги исполнува или надминува оем спецификациите. Одговара Изберете : 1970-1971 ПОНТИЈАК ГТО 8 ЦИЛ Л 1972-1975 ПОНТИЈАК ГРАНДВИЛ 8 Цил 7,5 Л 1972-1976 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 8 Цил 7,5 Л 1972-1976 ПОНТИЈАК ГРАН при 8 Цил 7,5 Л 1972-1974,1976 ПОНТИЈАК ЛЕМАНС 8 Цил 7,5 л 1972-1976 ПОНТИЈАК БОНЕВИЛ 8 ЦИЛ 7,5 Л 1972-1976 понтијак Каталина 8 ЦИЛ 7,5 Л 1976 ПОНТИЈАК ГРАНД ЛЕМАНС 8 Цил 7,5 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата