.

.

Lite TRAVELCUBE Wall Mount Излези Џул Директен Приклучок За Пренапони Заштитник

Lite TRAVELCUBE Wall Mount Излези Џул Директен Приклучок За Пренапони Заштитник

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

ГЛАВЕН ПРЕГЛЕД КАРАКТЕРИСТИКИ : Садови : 1 x NEMA 5-15 RInput Напон : 120 V Акутен Напон : 120 V Acpower Ракување : 1800 Vasurge Енергија Рејтинг : 1080 JHeight : 1.5"Ширина : 2.2"Длабочина : 3.1"Тежина (Приближно) : 2.72 oz Package Содржина : 1 Излез 120v Пренапони СУЗБИВАЊЕТРАВЕЛКУБА пренапони супресорбонус 6-стапки. телефонска кордограничена Гаранција : доживотен 1 излез НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Директен дизајн на приклучок. Вградена заштита од пренапони во тел/модем.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата