.

.

Ступел Индустрии Девојка Глушец Играчка План Графичка Уметност Сива Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Карл Хронек

Ступел Индустрии Девојка Глушец Играчка План Графичка Уметност Сива Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Од Карл Хронек

DEN 7196.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 11 х 1.5 х 14 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметничкото дело Се Однесува На : Карактер, Цртан Филм, Играчка, Детски, Глушец, Животно, Девојка, Дијаграм, Патент. Дизајн на Карл Хронек.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата