.

.

Моќ Стоп Пред Евро-Стоп ECE-R Сертифицирана Подлога За Сопирачките И Комплет За Ротор ESK7860

Моќ Стоп Пред Евро-Стоп ECE-R Сертифицирана Подлога За Сопирачките И Комплет За Ротор ESK7860

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Моќност Стоп Пред Евро-Стоп ECE-R90 Сертифицирана Подлога За Сопирачки И Комплет За Ротор Esk7860 Проверете ја компатибилноста Со Вашето возило Кликнете Овде Комплетот За Сопирање Euro-Stop ги исполнува Европските барања ЗА Сертификација ECE-R90 обезбедувајќи еквивалентни перформанси на OE. За европскиот сопственик на автомобил кој ужива во квалитетот на возењето и не би променил ништо. Комплетот за сопирачки Еуро-Стоп вклучува ротори Со Висок Јаглерод, влошки За Пагидни сопирачки, сензори БОУА и Еквивалент На Ое Европски Хардвер за да се осигура дека перформансите ќе ги исполнат вашите очекувања. Моќ Стоп евро-Стоп ECE-R90 Сертифицирана Подлога За Сопирачки и Комплет За Ротор •ece-R90 сертифицирани компоненти за да се обезбедат перформанси И безбедност НА OEM •роторите на Сопирачките На Дискот се обложени со користење на вистински Геометар за оптимална антикорозивна заштита • Направени во европа влошки и сензори од производители на OE (оригинална опрема) •Одговара : Audi A4 2017-2019.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата