.

.

Четвртини & Занает Кадифе Тапациран Задача Стол, Канцеларија Стол, Во Роза

Четвртини & Занает Кадифе Тапациран Задача Стол, Канцеларија Стол, Во Роза

DEN 1759.84

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте удобно додека работите со овој стилски Кадифен Тапациран Прилагодлив Канцелариски Стол од Четвртини И Занает. Кадифеното седиште во розова боја е меко на допир и лесно се чисти за секојдневна употреба. Златната тркалачка основа и вртливата од 360 степени ви овозможуваат брзо да го преместите овој стол за задачи каде што ви треба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата