.

.

фт. Х Ноќта На Вештерките Воздушни Надувувања Никелодеон Детски Како Костим За Вештерки

фт. Х Ноќта На Вештерките Воздушни Надувувања Никелодеон Детски Како Костим За Вештерки

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поздравете ги вашите гости со ова преслатко дуо од Тиква На Надувување со Воздух! Нашиот шармантен оџак од тиква содржи две среќни лица на џек-о'-фенери. Спарете два за да создадете добредојден влез. Поставувањето е супер лесно. Само приклучете го, вложете го надолу и гледајте како се одвива магијата. Прикажете ја оваа декорација За Ноќта на Вештерките како самостојна или комбинирајте ја со Други Надувувачи Со Воздух за да создадете сопствена сцена. Вклучува се што е потребно за лесно поставување на отворено. Свети. Само се надува за неколку секунди и се издува за лесно складирање. Вклучува влогови и врски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата