.

.

Хајвуд САД Лихај Виси Пластични Трем Замав-Рустикален Црвен Сребро

Хајвуд САД Лихај Виси Пластични Трем Замав-Рустикален Црвен Сребро

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дополнителен синџир може да се купи на барање. Изберете од ширина од 4 стапки или 5 стапки и различни бои кои сигурно ќе го надополнат вашето парче рај. Без брусење ,боење или сликање-сепак изгледа како вистинско дрво. Фрлете ги омилените украсни перници и пријатно ќебе за вечер гледајќи во ѕвездите. Ве молиме користете силни куки (не се предвидени) за да го закачите ланецот и да ја издржите тежината на натоварениот замав. Истражете ја целата линија производи Од Хајвуд САД за да ги координирате другите убави, издржливи производи што ќе го направат вашиот надворешен простор за живеење завист на соседството.Добредојдовте Во Хајвуд САД. Целата класа и елеганција на Колекцијата Highwood Usa Lehigh е својствена за Овој Замав на Тремот. Издржлив материјал-составен со хардвер од нерѓосувачки челик од 304 степени .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата