.

.

Брота Линч Висеше-Колекцијата Рипгут: II-ЦД

Брота Линч Висеше-Колекцијата Рипгут: II-ЦД

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Првиот том ОД КОЛЕКЦИЈАТА РИПГУТ продаде над 30.000 единици и продолжува да се продава. Вториот том содржи специјални гости Јукмут, КОС, Е-40, Дола, Локи, Г-Мекц, Прв Степен.Албум Песни1. Интро2. Чуварот3. Шпиц Мрежа4. Мораше Да Гат Ya5. Ремен На Ме6. Изгуби Мотика Добие Мотика 7. Љубов И Омраза8. Еднократно9. Ситуации10. Застрелан Во Умот11. Тоа Го Реков12. Враќање На Бебето Кила13. Ситуација На Валкани14. Madesicc15. Стави Куршум На Мозокот 16. Outro Brotha Линч Висеше-Колекцијата Ripgut : II-ЦД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата