.

.

Желка Пливање Подводни Меурчиња Животни И Инсекти Графичка Уметност Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Желка Пливање Подводни Меурчиња Животни И Инсекти Графичка Уметност Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : Црна, Сива фарма и Бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 30 х 1.5 х 24 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 14 x 1,5 x 11 Големи : 20 x 1,5 x 16 Преголеми : 30 x 1,5 x 24. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикли се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени. Уметничкото Дело Се Однесува На Морска Желка, Желка, Животни, Морски Живот, Рептил, Желки, Под Вода. Дизајн На Челзи Гудрич. Дневна Соба, Дувло, Ходник, Канцеларија, Влез, Работна Соба, Трпезарија или Спална Соба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата