.

.

Моќност СТОП JBR722EVC Предна Еволуција Геометар Обложени Кочница Ротор Одговара изберете: 1998 - ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА, МИЦУБИШИ ЛАНСЕР

Моќност СТОП JBR722EVC Предна Еволуција Геометар Обложени Кочница Ротор Одговара изберете: 1998 - ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА, МИЦУБИШИ

DEN 4125.60

Количината на стоката
Това е достапна

Купете со доверба од основачот и лидерот во индустријата на комплетите за сопирачки. Завртка на надградба за акции сопирачки, не се потребни модификации. Чистата Керамика за Возење ги одржува вашите тркала без прашина и вистинските ротори Обложени Со Геометри го одржуваат тој нов изглед на автомобилот. Одговара Изберете : 1998-2006 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА 2002 МИЦУБИШИ ЛАНСЕР 2003-2004,2006-2007 МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕС 1999-2001 ХЈУНДАИ СОНАТА 1999-2001 ХЈУНДАИ ТИБУРОН 2005 МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ОЗ РЕЛИ 1989-1998 мицубиши галант 1993-1996 ОРЕЛ САМИТ 1989-1990 МИЦУБИШИ СИГМА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ. Роторите обложени со еволуција се произведени со технологија На Тру-Фрлање, што резултира со фрлање перцизија и обработен производ.Роторите Обложени со еволуција се директна замена за завртки за фабричка опрема. Овие ротори на диск сопирачките се целосно обложени, вклучително и внатре во лопатките, користејќи вистинска геометра "превентивна обвивка од' рѓа. Роторите се ое тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата