.

.

Сетови За Подароци За Одмор

Сетови За Подароци За Одмор

DEN 194.08

Количината на стоката
Това е достапна

Есенска Зимска Облека за Девојчиња. Препорачана Возраст : 6-7 Години Големина : 130 САД : 6 Т Биста : 82,5 см/32,48" Рамо : 39,5 см/15,55 "Ракав : 39,5 см/15,55" Должина : 55,5 см/21,85 " Мали Момчиња Девојки Карирана Кошула јакна. Препорачана Возраст : 4-5 Години Големина : 110 САД : 4 Т Биста : 74,5 см/29,33" Рамо : 35,5 см/13,98 "Ракав : 33 см/12,99" Должина : 49 см/19,29" . Препорачана Возраст : 3-4 Години Големина : 100 САД : 3 Т Биста : 71,5 см/28,15" Рамо : 34см/13,39 "Ракав : 30см/11,81" Должина : 46см/18,11" . Дете Бебе Ноќта На Вештерките/Божиќ Костим Подароци. 1-5 Години Девојка/Момче Роденденски Подарок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата