.

.

66 24 Коби Обука Маса-Цреша И Марио Магацинот Столици-Црна

66 24 Коби Обука Маса-Цреша И Марио Магацинот Столици-Црна

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантната колекција Коби го става часот во училница. Овие разноврсни маси се дома во училници, соби за ручек, како и стилски поставки за ресторани.Карактеристики : Разноврсниот сет за маса и стол вклучува 66-инчна маса За коби и две Столчиња За Стол Марио Е конструиран од термички споен меламин ламинат со дебелина од 1 инчи, завршен со црна лента за ламинат од раб Од Т-Мувла, ламинатната маса од цреша е отпорна на гребење, дамки и изгореници, лесно се чисти марамчињата и е поддржана од 10-Годишна Гаранција На Производителот Мрежестиот Грб што дише обезбедува вградена лумбална потпора, а проширените Потпирачи за Раце нудат поддршка за Време На Долгиот Престој, цевчестата челична рамка на ногата има дебели метални вкрстени протези под седиштето кои нудат дополнителна поддршка за да се обезбеди издржливост и долговечност Спецификации : потребно е склопување : 40 мини тежина на производот : 78 66" х 24" маса за обука на коби-цреша и 2 столици од марио-црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата