.

.

Обоена Хартија ЗА Копирање САМОСТОЈНА Рачна Занаетчиска Хартија Рачно Изработена Хартија Преклопување За Деца Големина А4

Обоена Хартија ЗА Копирање САМОСТОЈНА Рачна Занаетчиска Хартија Рачно Изработена Хартија Преклопување За Деца Големина А4

DEN 231.04

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за издржлива и практична употреба. Со прецизен дизајн и светла боја, тој е совршен за изработка на уметност и занаетчиство, канцелариски материјал, играчка, кутија за накит, чанти, внатрешен дизајн, украсување куќа, облека и костими. Функција. - Боја : Мешани 20 Боја. - Материјал : Хартија. - Големина : 42 х 29,7 х 0,01 см. - Изработен од врвен материјал, безбеден е за ваша употреба. - Украсни предмети ЗА самостојно изработка и училишни проекти. - Лесен за употреба за сечење. - Совршен за изработка на уметност и занаетчиство, канцелариски материјал, играчка, кутија за накит, чанти, внатрешен дизајн, украсување куќа, облека и костими. Изработен од врвен материјал, безбеден е за ваша употреба. / Украсни предмети ЗА самостојно изработка и училишни проекти |Лесни за употреба за сечење |Совршени за изработка на уметност и занаетчиство, канцелариски материјал, играчка, кутија за накит, чанти, внатрешен дизајн, украсување куќа, облека и костими.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата