.

.

Rubbermaid® Комерцијални Круг Brute® Контејнер

Rubbermaid® Комерцијални Круг Brute® Контејнер

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Комерцијалниот Тркалезен Брутален Контејнер За Гумена Слугинка ги нуди карактеристиките што сакаат ефикасно да го складираат ѓубрето. Оваа конзерва од 44 галони е изработена од целата пластика и е контејнер од професионално одделение. Издржливоста и просторијата се клучни карактеристики на Бруталниот сад За Гумена Слугинка. Бандажите на конзервата се зајакнати, што додава цврстина, а има обликувани рачки за да се олесни носењето. Материјалот на тркалезниот Брутален сад за Гумена Слугинка е направен од помага да не ' рѓа, чип или кора, а исто така е отпорен на вдлабнатини. Комерцијален Тркалезен Брутален Контејнер : кога има ѓубре што треба да се собере, Оваа Брутална се фаќа за работа. Целосно пластичниот сад за професионално одделение има доволно простор и издржливост. Тоа нема да ' рѓа, чип или кора, се спротивставува на вдлабнатини. Засилените бандажи додаваат сила. Обликувани рачки. Капаци и доли се продаваат одделно од контејнерот за брутален контејнер. Тип на сад за отпад : контејнер за ѓубре. Материјал(и) : пластика. Примена : општ отпад. Капацитет (волумен) : 44 литри. Единица мерка : секој.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата