.

.

Ступел Бадлендс Кањон Карпи Пејзаж Пејзаж Фотографија Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Бадлендс Кањон Карпи Пејзаж Пејзаж Фотографија Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 457.44

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 48 х 1,5 х 36 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 20 х 1,5 х 16 Големи : 30 х 1,5 х 20 Х-Големи : 40 х 1,5 х 30 Преголеми : 48 х 1,5 х 36. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Националниот Парк Бадлендс, Обележје, На Отворено, Природата, Сценографијата, Планината, Пустината, Меса, Бут. Дизајн на Рик Берк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата