.

.

Аспен Кајмен Геометриски Раб Волна Површина Килим, Таупе Слонова Коска, 7' 7 ' Круг

Аспен Кајмен Геометриски Раб Волна Површина Килим, Таупе Слонова Коска, 7' 7 ' Круг

DEN 551.68

Количината на стоката
Това е достапна

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата