.

.

Крејола ДИИ Валентин Бо Сет, Занает За Деца, Валентин

Крејола ДИИ Валентин Бо Сет, Занает За Деца, Валентин

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетот За Поштенско Сандаче Крејола Валентин им нуди на децата симпатичен начин да ги соберат сите свои честитки За Вљубените од соучениците и пријателите! ОВАА diy валентин кутија доаѓа со 24 Валентин картички, 5 Crayola Супер Совети Маркери, и Налепница Лист, се што ќе треба да се шири љубовта Овој Ден На Вљубените! Совршен за Размена На Вљубените во училиште или со пријателите, Ова Поштенско сандаче На Вљубените, исто така, прави одлична уметност и занаетчиска активност за училници, роденденски забави и многу повеќе! Спарете Со Лепак За Сјај Крејола за додадени украси со искра! Прави одлична услуга за забава или подарок за девојчиња и момчиња. Идеален за возраст од 4 и повеќе години. Crayola DIY Валентин Кутија Во собата, Занает За Деца, 24 Вљубените : ВАЛЕНТИН ЗАНАЕТ КОМПЛЕТ : Карактеристики 1 Скокачки Сандаче, 5 Супер Совети Маркери, 1 Налепница Лист, и 24 2 x 3 Валентин. Создадете своја сопствена кутија За Вљубените И Картички За Вљубените ЗА да давате и примате љубовни белешки во текот на целата година. УЧИЛНИЦА ВАЛЕНТИН : Персоналните валентин кутии за деца се идеални за чување картички и бонбони во училницата и дома!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата