.

.

Богатствата НА каролина Ck5434chf Silkie Заморче Љубов Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разнобојни

Богатствата НА каролина Ck5434chf Silkie Заморче Љубов Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разнобојни

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Богатствата НА каролина Ck5434chf Silkie Заморче Љубов Знаме Платно Куќа Големина, Големи, разнобојни Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични Silkie Заморче уметнички дела. Прославете Го Денот На Вљубените Со Ова Големо Знаме На Денот На Вљубените. Ова Знаме Платно Куќа Големина е Од колекцијата Богатства Каролина Љубов. Тешки Полиестер Куќа Големина Декоративни Ракав Пол Знаме. Секое знаме има димензии приближно 28 х 40 инчи. Ова знаме е зашиено и направено едно по едно и може малку да се разликува по големина. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Столбот и држачот на знамето не се вклучени и треба да се купат одделно. Знамето е отпечатено од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. Секое знаме е отпечатено во целосна боја и тие бои се топлина поставена за издржливост. Ова Големо Знаме е од каролина Богатства Глодари категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата