.

.

Minecraft-Змеј Ѕид Постер, 22.375 34

Minecraft-Змеј Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕид На Minecraft - Dragon е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Minecraft-Змеј Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата