.

.

Нова Предна Решетка ЗА Замена НА ОЕМ, Одговара 2012-Тојота Такома

Нова Предна Решетка ЗА Замена НА ОЕМ, Одговара 2012-Тојота Такома

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Решетка ЗА Замена НА ОЕМ, Хром. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка. Тоа Одговара На Вашиот 2012-2014 Тојота Такома. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Оем Замена Предната Решетка, Одговара 2012-2014 Тојота Такома Хром . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата