.

.

Каи 6. Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Сите Насликани Искра Сребро, Одговара-Киа Форте

Каи 6. Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Сите Насликани Искра Сребро, Одговара-Киа Форте

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Реплика на Тркала од Алуминиумска Легура. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 16 Х 6,5, 50мм Офсет, 5 Двојни Краци, 5 Обетка/Навртка, 4,5 Шема На Завртки, Сите Насликани Искра Сребро. Тоа Одговара На Вашиот 2014-2016 Киа Форте. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 16 Х 6.5 Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Сите Насликани Искра Сребро, Одговара На 2014-2016 Киа Форте 16 Х 6.5, 50мм Офсет, 5 Двојно Зборуваше, 5 Обетка/Навртка, 4.5 Шема На Завртки, Сите Насликани Искра Сребро, Изработени од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2014-2016 КИА ФОРТЕ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата