.

.

Алси Бар Стол Во Седло Браун

Алси Бар Стол Во Седло Браун

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Обилно обложената Алси го прави најудобниот стол што некогаш ќе го најдете. Тапациран со врвна житна кожа, овој стационарен стол без раце има хоризонтално тафтување на седиштето и задната перница што не само што изгледа одлично, туку и подобро одговара на вашето тело. Основата на металните санки има потпирач за стапала за дополнителна удобност и стабилност. Обложени назад и седиште. Хоризонтална тафтувана. Метална база на санки. Вклучен потпирач за нозе. Стол без раце. Стационарно седиште. Собранието не е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата