.

.

Бордет Декоративна Граница Брит Блу-2.25 50 ' - Ролна Пкг

Бордет Декоративна Граница Брит Блу-2.25 50 ' - Ролна Пкг

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бордет е оригиналната, претходно искривена декоративна граница отпорна на избледување. Цврстиот брановиден обезбедува уникатен тродимензионален изглед на која било рамна површина. Се наведнува, калапи, се врти и извртува за да создаде уникатни слоевити дизајни. Спакувано во перфорирана ролна, Бордет лесно се одвојува. Доаѓа во иста Британска Сина боја како хартија за бренд Без Бледнее, така што е лесно да се мешаат и совпаѓаат боите за да се создаде совршен дисплеј. Една ролна Од 50' Бордет целосно ќе раб две огласни табли од 8' х 4'. Тип На Производ-Граници И Украси-Декоративни Граници И Облоги. Бои-Брит Сина. Висина - 2 1/4". Должина-50 стапки. Пакетот Вклучува-Вклучува една ролна од 50 стапки. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Пакетот вклучува-Вклучува една ролна од 50 стапки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата