.

.

+Врвен Рачен Миксер ЗА Изведба НА ДЕКЕР Хели, Миксер Со 5 Брзини, Теал, МХ600Т

+Врвен Рачен Миксер ЗА Изведба НА ДЕКЕР Хели, Миксер Со 5 Брзини, Теал, МХ600Т

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ново ОД ЦРНА+ДЕКЕР! Напредниот дизајн на хеликс ги подобрува перформансите на мешање* со максимизирање на преклопувањето на тепачот и мешање на состојките во повеќе насоки. Премиум Рачен Миксер Со Врвни Перформанси НА Црна+ДЕКЕР Хеликс се одликува со засилени најлонски тепачи со 2x површина* и 2x перформанси на мешање*. Моторот од 250 вати работи со пет брзини, вклучително и намалена * почетна брзина за да помогне во спречување на прскање. Плус, специјалниот турбо поттик додава засилување на моќноста при секоја брзина на мешање за да се комбинираат дебели состојки за кратко време. Овој комплет вклучува два тепачи со спирала, две куки за тесто и една жица за матење; овозможувајќи ви брзо да креирате тесто за колачи и колачиња, тесто за леб, намази и натопи, домашен шлаг или изматени белки за вкусна меренга. Сите додатоци се чуваат погодно во паметно дизајнираната кутија за складирање, која го користи самиот миксер како капак за прицврстување. Чистењето е ветре со копчето за автоматско исфрлање што брзо ги исклучува алатките за мешање безбедни за миење садови. Плус, можете дополнително да спречите неред со потпетицата и одморот на садот, што му овозможува на миксерот да седи исправено на работ на садот. *во споредба СО црна+декер модел MX3200 B со традиционалните жица тепачи ЦРНА+ДЕКЕР Хеликс Перформанси Премиум Рака Миксер, 5-Брзина Миксер, Teal, MX600 T.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата