.

.

Нулум Риго Рачно Ткаени Фарма Јута Површина Килим, 10' 13', Природни

Нулум Риго Рачно Ткаени Фарма Јута Површина Килим, 10' 13', Природни

DEN 1359.84

Количината на стоката
Това е достапна

Барате едноставен начин да направите вашиот простор да се чувствува полиран? Овој 100% килим од јута е одличен избор. Рачно изработен во Индија, овој килим е направен од обновливи влакна и е доволно разноврсен за да се користи сам или како основа за килим со живописна боја или текстура. Нулом Рака Ткаени Риго Јута Површина Килим. Рачно Ткаени. Произведено Во Индија. Материјал : 100% Јута. Поддршка : Нема Поддршка. Поставување : Затворен. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Ходник, Канцеларија, Кујна, Влез.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата