.

.

Дизајн Куќа Брукингс Собрани Шејкер База Кујна Кабинет 12х34, 5х24, Бела

Дизајн Куќа Брукингс Собрани Шејкер База Кујна Кабинет 12х34, 5х24, Бела

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите кабинети RА (подготвени за склопување) користат претходно инсталиран систем за прицврстување заедно, што го прави процесот на инсталација брз и лесен. Стил на фиоки/врати : Шејкер, Број на фиоки : 1, Број на врати : 1, Број на полици : 1. Дизајниран и произведен Од Дизајнерска Куќа, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и буџет. Кабинети и додатоци за кабинети се продаваат одделно за вашата способност за прилагодување. Цврсто дрво гулаб фиока кутија изградба, 21". 3/4 " Премиум HDF фиока и рамка на вратата со целосно преклопување. Комплетот содржи 1 маркер, 1 стап за полнење и 1 алатка - пластична стругалка. Подготвен За Склопување, користејќи претходно инсталиран систем за прицврстување заедно.Креирај прекрасен кујна Со Дизајн Куќа Брукингс Кујна Кабинети. Достапен Комплет за Поправка на допир (се продава одделно). 1/2 "иверица страни и 3/4" иверица полици. Дел # 921387-КОЈ. Користете ги овие кабинети во различни простории за да креирате решенија за складирање низ домот, во кујна, перална, гаража, канцеларија и многу повеќе.Дизајн Куќа Кујнски Кабинети СЕ ЈАГЛЕХИДРАТИ П2 во согласност и имаат 1 година ограничена гаранција. 1-година ограничена гаранција. Сите ормани се опремени со 6-насочни прилагодливи шарки со меко затворање, така што вашите врати и фиоки можат да останат што е можно потивки. 6-Насочни прилагодливи шарки со меко затворање (достапни се опционални лизгалки со бавно затворање на фиоката).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата