.

.

Нема Граници Марамче Врвот Јуниори

Нема Граници Марамче Врвот Јуниори

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ветровито и ласкаво, Врвот На Шамичето Без Граници е совршен стил на сончев ден. Одликувајќи се со висок врат и отпечаток инспириран од бохо, овој врв е флертувачки и прекрасен. Спарете го со тексас шорцеви или фармерки за непобедлива комбинација. Исклучиво на . Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Фит : Опуштено. Деколте : Деколте Со висок оглавник; задна клучалка со вратоврска. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Без Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : шамиче полите; сите печатење. Шамиче Врвот За Јуниори Од Без Граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата