.

.

Закачалка За Форма На Шепа За Мачки Креативен Удар Бесплатна Кука За Кука За Кујна Кука За Пешкир

Закачалка За Форма На Шепа За Мачки Креативен Удар Бесплатна Кука За Кука За Кујна Кука За Пешкир

DEN 190.24

Количината на стоката
Това е достапна

- Материјал : АПС+пвц+метал. Лесно за отстранување и повторно поставување без оштетување на површината, може да се користи постојано по чистење и сушење. Удар слободен дизајн, нема потреба да се помине и вежба. Дизајнот на шепа за мачки го прави сосема за убава декорација на домот. Погоден за бања, отворено, кујна, украси, вклучувајќи тавански куки, куки за палто, куки за клучеви, кука за растенија, кука за крпи за капење, куки за слики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата