.

.

Мотор Кочница ТАПАН БРД-Одговара изберете: 1996 - ФОРД Ф350, 1987 - ФОРД Ф250

Мотор Кочница ТАПАН БРД-Одговара изберете: 1996 - ФОРД Ф350, 1987 - ФОРД Ф250

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Поддржана Од Гаранцијата За Делови За Сервисирање На Мотоцикли која нуди 2 години, неограничена километража, ограничена цена на трудот и без комерцијални исклучоци. Гаранцијата е поддржана на национално ниво од дилерите На Форд/Линколн и Овластените Дистрибутери на Форд. Тапаните за Сопирачки на мотоцикли имаат одличен квалитет на градба за долготрајни перформанси. Тапаните за Сопирачки на мотоцикли се произведени од висококвалитетни материјали-избрани специјално за максимални перформанси и соодветност на примена. Како и со Сите Делови За Мотоцикли и Форд, сите иновации или подобрувања развиени од производството на возилото се вклучени во овие резервни делови за замена, обезбедувајќи најактуелна технологија и перформанси. Тапаните за Сопирачки на мотоцикли се произведени и сеопфатно тестирани за да се извршат според спецификациите И стандардите за квалитет на форд форд ОЕ, вклучително И Клучно Тестирање На Животот на еквивалент на 10 години / 150.000 милји за патнички автомобили и лесни камиони. Поврзување На Возилото Среден/Тежок Камион. Форд. Е-450 Супер Должност : 2003 - 2004 Ф Супер Должност : 1990-1997. Автомобил/Камион. Форд. Е-350 Клуб Вагон : 2003 Е-350 Еконолин : 1987 - 1998 Е-350 Еконолин Клуб Вагон : 1987-2002 Ф-250 : 1987 - 1997 Ф-350 : 1987 - 1997 Мотор Кочница Тапан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата