.

.

Сафавиех Жардин ЈАР525А Килим

Сафавиех Жардин ЈАР525А Килим

DEN 3471.84

Количината на стоката
Това е достапна

Safavieh Jardin JAR525 A Килим, Тафтувана, Земја, 96 " Должина x 10 стапки Ширина, Правоаголник, Кафеава, Разнобојна, Волна Safavieh Jardin JAR525 A Килим Форма : Правоаголник. Плетење : Тафтувано. Стил : Земја. Форма : Правоаголник. Плетење : Тафтувано. Стил : Земја. Должина На Тепих/Килим : 96". Ширина на тепих/Килим : 10 стапки. Боја На Производот : Кафеава,Повеќебојна. Ширина на тепих/Килим : 10 стапки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата