.

.

Принцот лавовско срце бустерпод-Сиера Прашина Браун

Принцот лавовско срце бустерпод-Сиера Прашина Браун

DEN 724.80

Количината на стоката
Това е достапна

Засилувачот на принцот Лавовско Срце обезбедува врвна удобност и безбедност. Мекото, перническо седиште и практичната основа безбедно се прикачуваат и на детето и на столот користејќи го неговиот систем со двојни ремени. Удобниот безбедносен ремен со три точки го одржува детето безбедно, додека засилувачот се прицврстува на стол за возрасни со задни и долни ремени. Издржлив и пренослив—одличен за дома и патување, во затворени простории и на отворено. За возраст од 12 месеци плус. Време е за стомак до масата. Три точки темперамент и двојна ремен систем-фенси начин на велејќи дека ова е едно безбедно седиште. Совршена мешавина-цврста основа за безбедност, меко седиште за удобност. Лизгање и отпорен на гребење за заштита на мебелот. Водоотпорен, лесен и лесен за бришење. Манирите на масата започнуваат овде.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата