.

.

Нов Национален Хардвер С773-Стенли Тежок Челик 7-По Врата Повлечете Црно, Секој

Нов Национален Хардвер С773-Стенли Тежок Челик 7-По Врата Повлечете Црно, Секој

DEN 5439.84

Количината на стоката
Това е достапна

484 серија 6-1/2 инчен дупка центри, 7-1/8 од 1-1/4 инчен црна врата повлече, со завртки. За употреба на барака и штала врати. Тешка фарма и индустриска сила. Одговара на различни апликации. 1-3/8 Инчен тркалезна глава филипс завртки вклучени за инсталација. 1/4 инчен дијаметар дупки. Произведени од тежок челик. 1pk-Национален Хардвер S773-015 Стенли Тешки Челик 7-1/8 Од 1-1/4 Инчен Вратата Повлече Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата