.

.

Kickstand Sidestand Плоча Рампа За HONDA CRF L АФРИКА БЛИЗНАК АДВОКАТ Црна

Kickstand Sidestand Плоча Рампа За HONDA CRF L АФРИКА БЛИЗНАК АДВОКАТ Црна

DEN 200.16

Количината на стоката
Това е достапна

Функција За Продолжување На Страничниот Држач : 1 : со оваа поголема нога, вашиот велосипед секогаш има сигурно подножје, дури и на мека земја, калливи рабови, песок, мек асфалт и нерамни површини.2 : изгледа апсолутно зачудувачки и исто така го подобрува изгледот на вашиот мотоцикл.3 : Со Најдобра Елоксирана Завршна Обработка.4 : Инструкциите За Инсталација Не Се Вклучени.5 : Лесен за инсталирање.Специфики : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цпу Алуминиумска Легура боја : како што покажува сликата поставеност На Возилото : Лева Опрема : Погодна ЗА ХОНДА ЦРФ 1100 Л АФРИКА БЛИЗНАК / АД 2020 забелешка : 1.Ве молиме дозволете разлика од 1-3мм поради рачно мерење.2.Ве молиме потврдете дали е соодветно за вас мотоцикл пред купување.Вклучен пакет : 1x Kickstand Страна Стојат Продолжување Рампа Kickstand Sidestand Плоча Рампа ЗА HONDA CRF 1100 L АФРИКА БЛИЗНАК/ADV(2020) Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата