.

.

Мираж Миленичиња Производи Кожа Цветни Куче Јака, Вар Зелена, Л

Мираж Миленичиња Производи Кожа Цветни Куче Јака, Вар Зелена, Л

DEN 319.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ова Е Додаток За Сребрен Цвет Вистинска Метална Кожна Јака За Кучиња Вар Зелена 22. Вистинска кожна јака украсена со издржлив шарм на виџети. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Овој додаток за сребрен цвет вистинска метална кожна јака за кучиња е одличен предмет за додатоци од вистинска кожа од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Мираж Миленичиња Производи Сребрена Цвет Графичка Контрола Вистинска Метална Кожа Куче Јака Вар Зелена 22 вистинска кожа јака украсени со трајни графичка контрола шарм. Сите Јаки И Поводници за Кучиња еден од најдобрите избори за вредност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата