.

.

Под Оклоп Машки и ГОЛЕМИ МАЖИ УА Рација 2. 10 Шорцеви, Големини ДО 2XL

Под Оклоп Машки и ГОЛЕМИ МАЖИ УА Рација 2. 10 Шорцеви, Големини ДО 2XL

DEN 270.72

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвен, поставен, оди! Овие МАШКИ УА Рација 2.0 Шорцеви Од Под Оклоп се изработени во ултра-мека ткаенина со мазна завршница за екстремна удобност. Лесен со мрежест заден панел за дополнителна вентилација, овие машки активни шорцеви помагаат да се отстрани влагата за да се одржува ладна и сува и има обвиткан еластичен појас со внатрешен кабел за влечење за прилагодливо, лесно вклопување. Материјал : 90% Полиестер/10% Еластан. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Активен. Пораст и Инсем : Среден пораст; 10" инсем. Затворање : стил На повлекување со еластичен струк за дополнителна удобност. Џебови : 2 странични џебови ги држат најважните работи. Карактеристики : Внатрешен кабел за влечење; фитил за влага што помага да се одржува ладно и суво; мрежест заден панел за дополнителна вентилација; лесен; против мирис; без лагер. МАШКИ УА Рација 2.0 Шорцеви Од Под Оклоп. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.- https : //www./се враќа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата