.

.

Платно Рамка Комплет Носилки Бар За Масло Сликарство И Ѕид Уметничка Галерија Заврши Кориснички Дрвени Уметнички Рамки

Платно Рамка Комплет Носилки Бар За Масло Сликарство И Ѕид Уметничка Галерија Заврши Кориснички Дрвени Уметнички Рамки

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно Се Гради Платно Носилка Бар Систем-Врамени Слика Додатоци ВНИМАНИЕ! ЕВЕ КАКО ДА ЈА ИЗМЕРИТЕ ИДЕАЛНАТА ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО ПЛАТНО! Нашите решетки за рамки од дрво од платно се дебели 1,25 инчи, така што ќе треба да бидете сигурни дека вашето платно има дополнителни 3-3,5" материјал (за да го завиткате околу рамката). Вашето платно мора ДА биде ПОГОЛЕМО од вашата рамка. (видете ја сликата #5 за повеќе детали). МАТЕРИЈАЛ : Природно Дрво многу цврсто и не искривувајте или намалувајте. СОСЕМА НОВ ДИЗАЈН : Силно двострано лепило на страната и задната страна на шипките за носилки за цврсто фиксирање на платното ,наместо да користите уред за затегнување,што може да ја намали количината на алатки и времето потребно за склопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата