.

.

Крајбрежни Миленичиња Производи Памук Веб Куче Обука Води, 30'

Крајбрежни Миленичиња Производи Памук Веб Куче Обука Води, 30'

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Обука За Памук Предводена Од Крајбрежни Производи За Домашни Миленици Специјално дизајнирани за цели на обука. 5/8 " w веб е двојна кутија и вкрстено зашиена за дополнителна јачина и доаѓа со хромирана вртлива предвремена. Бои : Црна Или Маслинка Изработена од 100% памук, должина од 30 стапки, широка 5/8 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата