.

.

ГНЕЗДЕЊЕ МАСИЧКИ ПОВЕЌЕБОЈНИ

ГНЕЗДЕЊЕ МАСИЧКИ ПОВЕЌЕБОЈНИ

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Студија со повеќекратна употреба и мулти формат во глам и деко, масичките За гнездење Франко се направени со мермерни врвови со обоени челични основи.  Тие изгледаат одлично во секој простор, станбени или комерцијални или гостопримство. Производ 1 Димензии : 28 "W x 28" d x 20.9 " H. Капацитет : Поддржува до 150 фунти. Материјал За Маса : Мермер. Основна Боја : Златна. Производ Заврши : Прашок Обложени, Насликани Спреј, Природни На Мермер. Вклучува најлонски стапала. Гаранција : 1 година ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата