.

.

Гарние Нутрис Негување Крем За Боја На Коса, Длабока Бургундска Црна Цреша

Гарние Нутрис Негување Крем За Боја На Коса, Длабока Бургундска Црна Цреша

DEN 135.52

Количината на стоката
Това е достапна

Гарние Нутрис Негување Крем За Боја На Коса, 42 Длабока Бургундска Црна Цреша, Доживејте негување третман во боја што ви дава боја со здрав изглед што навистина трае. Ексклузивниот третман во боја, збогатен со регенератори и концентрат од овошје и масло, продира во влакната на косата за да се храни длабоко во себе, додека дава богата, долготрајна боја. Уникатен регенератор збогатен со авокадо кој ги искористува ресторативните својства на маслото од авокадо и витаминот Е.ја храни косата и штити од сувост, заклучување во боја и влага за да ја одржува вашата боја богата и здрава, а вашата коса свиленкаста мека. Обожавајте да ја обојувате косата со богатата формула за крем подобрена со миризливото масло од семе од грозје што го добивате само Од Гарние Нутрис. Гарние Нутрис Негување Крем За Боја На Коса, 42 Длабока Бургундска Црна Цреша Секогаш правете тест На кожата следејќи ги упатствата за вметнување во комплетот 48 часа претходно. Нанесете на сува, неизмиена коса. Откинете го врвот и енергично протресете го шишето. Започнете да нанесувате боја на корените, а потоа подалеку од корените до врвовите. Проширете ја бојата низ краевите и масирајте во косата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата