.

.

Лаборатории робиќ К-67Л Течни Мозоци Акумулација Почиста

Лаборатории робиќ К-67Л Течни Мозоци Акумулација Почиста

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Органските остатоци може да се натрупаат во одводите и стапиците за домаќинството, што може да доведе до бавно одводнување на кујнски мијалници, мијалници за бањи и кади. Оставено нетретирано ова натрупување ќе предизвика сабо и резервни копии. Чувајте ги вашите одводи и стапици слободно да работат со редовна примена На К-67, моќен некорозивен и природен производ за чистење на одводот. Спецификации капацитет : 32 oz Weight : 1.58 фунти-SKU : WLLCH18468 Безбеден За септички системи и сите видови водовод. Чист свеж мирис. Економичен и лесен за употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата