.

.

Богатства Каролина Полжав Пар На Носителите Тенџере

Богатства Каролина Полжав Пар На Носителите Тенџере

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства BB6783 PTHD Полжав Пар На Носителите Тенџере, 7, 5 HX7, 5 W, разнобојни Пар На Тенџере Носителите да одговараат на вашата кујна декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства Инсекти категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата