.

.

АНКЕР УСБ 3. 7 - Пристаниште Центар СО П.н. е. 1. Приклучок ЗА полнење До 5v 1.5 A, 12v 3a Вклучен Адаптер за Напојување [Преку Vl812-B Чипсет] Црна

АНКЕР УСБ 3. 7 - Пристаниште Центар СО П.н. е. 1. Приклучок ЗА полнење До 5v 1.5 A, 12v 3a Вклучен Адаптер за Напојување [Преку

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Компактен зафат со големина на дланка (4,3 € 1,7 € 0,9 инчи) и лесен дизајн (2,9 мл).Лесно додајте 7 USB 3.0 superspeed порти на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР и уживајте во стапките на пренос на податоци до 5 Gbps за побрзо време на синхронизација. Назад компатибилен СО USB 2.0 / 1.1.7-та порта за податоци, исто така, обезбедува п. н. е. 1.2 брзини на полнење до 2 засилувачи, додека другите 6 порти се полнат со брзина до 0.9 А Секој, со 6 засилувачи во целина меѓу 7 пристаништа.Висококвалитетниот чипсет и адаптерот од 36 вати гарантираат стабилно работење. Поддржува приклучок и игра и топла замена. Не е потребна инсталација на драјвери За Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 Или Mac OS X 10.2 и погоре. Содржина на пакетот : ANKER USB 3.0 7 - Порт Центар, 12v / 3a адаптер за напојување, 2.7-метарски USB 3.0 кабел, водич за добредојде, 18-месечна гаранција без проблеми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата