.

.

Запечатени Моќ 8-3360CPA Поврзување Прачка Лого Сет Одговара изберете: 1983 - ФОРД F250, 1983 - ФОРД F350

Запечатени Моќ 8-3360CPA Поврзување Прачка Лого Сет Одговара изберете: 1983 - ФОРД F250, 1983 - ФОРД F350

DEN 3193.12

Количината на стоката
Това е достапна

5 л 1969-1973 форд обичај 8 цил 7 л 1969-1970 Меркур Мародер 8 ЦИЛ 7 Л 1970-1973 ФОРД РАНЧЕРО 8 Цил 7 Л 1973-1974 МЕРКУР МОНТЕРЕЈ 8 ЦИЛ 7,5 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.5 Л 1970-1973 МЕРКУР МОНТЕГО 8 ЦИЛ 7 Л 1975-1979 ФОРД КЛУБ ВАГОН 8 ЦИЛ 7. Обезбедува усогласеност потребна за постарите апликации. Забелешка - овој материјал нуди помала отпорност на абење и корозија од другите материјали. Нашиот стандарден материјал е споредлив со лежиштето за перформанси на конкурентите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата