.

.

Seachoice Топло Поцинкувани Делукс Сидро

Seachoice Топло Поцинкувани Делукс Сидро

DEN 1279.84

Количината на стоката
Това е достапна

Обезбедувајќи супериорна моќ на држење со неверојатна вредност, ова луксузно топло поцинкувано сидро има широки метили за брза и длабока пенетрација. Специјално дизајнираните агли и конфигурацијата на заварената круна обезбедуваат ненадмината сила и издржливост. Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Seachoice се кандидира за и од бродари кои нудат широка линија на производи, додека остануваат достапни. Широките метили се погодни за различни композиции на морското дно. Одлична тежина за задржување на односот на моќност. Се препорачува за чамци 17-24 стапки во должина. Должина на флук : 11-И Инчи. Ширина на акции : 18 инчи. Кутија пакување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата