.

.

Раселин 953БЗ-КРАНК 18 Леано Алуминиумско Тркало, КРАНК БРОНЗА

Раселин 953БЗ-КРАНК 18 Леано Алуминиумско Тркало, КРАНК БРОНЗА

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

КРАНК БРОНЗА 18Х9 8Х170 - 12мм Раселин 953БЗ-КРАНК 18" Леано Алуминиумско Тркало, КРАНК БРОНЗА 18Х9 8Х170-12мм. Цврст сплит V-зборуваше дизајн со цврста карактеристика на прстенот на монистра. Изграден од тежок алуминиум А356. Дизајниран да биде едно од најсилните достапни тркала. Одговара Изберете : 1999-2004 ФОРД Ф250 СУПЕР ДОЛЖНОСТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата