.

.

GeForce GT OC 6G Графичка Картичка, Црна

GeForce GT OC 6G Графичка Картичка, Црна

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Снимајте и споделувајте видеа, слики од екранот и преноси во живо со пријателите. Ажурирајте ги вашите возачи На Ge Force. И оптимизирајте ги поставките за вашата игра. Искуството на гефорс ви овозможува да го направите сето тоа. Тоа е основниот придружник на вашата Графичка картичка Geforce. Напојуван Од Ge Force GTX 1660. NVIDIA Туринг Архитектура И Geforce Искуство. Интегриран СО 6gb GDDR5 192-битен мемориски интерфејс. WINDFORCE 2x Систем За Ладење со алтернативни вентилатори за предење. 90 мм уникатни навивачи на сечилото. Заштита задната плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата