.

.

Каролини Богатства Бб5362мат Октопод Под вода Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27 Л 18 В, повеќебоен

Каролини Богатства Бб5362мат Октопод Под вода Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27 Л 18 В, повеќебоен

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства ББ5362МАТ Октопод Под вода Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27 "Л х 18" W, разнобојна Оваа Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27 е од колекцијата Богатства На Каролини под Морето. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата