.

.

Каролини Богатства CK4645PW Lykoi Мачка Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

Каролини Богатства CK4645PW Lykoi Мачка Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Перница. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. И измамата и влошката за перница се .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата