.

.

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум Аквамарински Прстен

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум Аквамарински Прстен

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Разубавете го прстот со суптилниот дизајн на овој сребрен прстен обложен со родиум. Прикажување на прекрасен сини аквамарински скапоцен камен од 0,5 cttw поставен на прекрасна шема. Совршен за секоја пригода или секојдневна употреба, овој прстен широк 2 мм е достапен во големина на прст 6.Метална Тежина : 1,63 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Скапоцен Камен Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 6солидгемстоун Детали : Тип : Аквамарин Боја : Сина Форма : Смарагдвиге : 0,5 цттвквантитет : 1 Поставување накит : Пронгвашата ставка пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел лак, совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Индија Стерлинг Сребро, родиум-обложен, Цврст, Скапоцен Камен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата